• Świetlica szkolna

mgr Izabela Dyrda

mgr Paulina Zimny

Godziny pracy świetlicy szkolnej

od poniedziałku do piątku w godzinach

W celu zapisania dziecka na świetlicę szkolną

należy wypełnić kartę zgłoszeniową oraz dokument wskazujący osoby upoważnione do odbioru dziecka.

Dokument można pobrać osobiście w świetlicy szkolnej oraz ze strony (patrz poniżej: pliki do pobrania).

Przed podpisaniem dokumentów należy zapoznać się z regulaminem świetlicy szkolnej.

Odbiór dziecka ze świetlicy szkolnej

Dziecko może być odebrane przez rodziców bądź inne osoby wykazane w karcie zgłoszeniowej.

Osoby odbierające dziecko powinny posiadać dokument tożsamości w celu weryfikacji.

Działalność świetlicy szkolnej

W świetlicy szkolnej realizujemy wiele różnych zajęć i aktywności, które mają na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów. Do najpopularniejszych zajęć należą zajęcia plastyczne, czytelnicze, ruchowe, językowe, gry i zabawy, a także odpoczynek i relaks.