• Rekrutacja 2024/2025

• Zapisy do klas pierwszych

Zgłoszenia (dla dzieci z obwodu) oraz wnioski (dla dzieci spoza obwodu)

można składać

w dniach od 13 do 29 lutego 2024 r. do godz. 15:00.

Zapisy do oddziału przedszkolnego

Wnioski można składać

w dniach od 12 do 26 lutego 2024 r. do godz. 15:00.

Zapisu dziecka do klasy pierwszej lub do oddziału przedszkolnego można dokonać

• wypełniając wniosek elektronicznie w systemie rekrutacyjnym NABO - wypełniony wniosek należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do szkoły
            • wypełniając wniosek w sekretariacie szkoły

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania

• Narnia - zimowa kraina

• Klasy czwarte w ramach pracy z lekturą "Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa" wykonały czarodziejską krainę Narnię wraz z jej mieszkańcami.

• Filtrowanie wody

•

Dzięki czemu nauka nowych informacji staje się łatwiejsza i przyjemniejsza ? Między innymi dzięki nauce przez doświadczenie. Uczniowie kl. 3a tak właśnie się uczyli, wykonując wspólnie doświadczenie filtrowania wody.

• GÓRA GROSZA

• Jeszcze tylko 7 dni pozostało do zakończenia akcji Szkolnego Koła Wolontariatu "Góra Grosza".

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin. Głównym obszarem wsparcia jest: pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczej- usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczej- programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnych- programy dla dzieci jak i dla osób z ich otoczenia- lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.

• Zabawa w teatr.

• W pierwszym półroczu grupka ambitnych uczniów z klasy 5b uczestniczyła w zajęciach teatralnych.

Młodzi aktorzy przygotowali  baśń pt. ,,Szczęśliwy Jaś”. Widowisko dało możliwość zaprezentowania się przed naszymi przedszkolakami i uczniami klasy 1a. Było trochę nerwów, ale występ na pewno był udany.

• DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

• 18.01.2024 odbył się dzień otwarty w naszej szkole.

Dzieci, które przyszły nas odwiedzić otrzymały Paszport ucznia, mogły obejrzeć całą szkołę i uczestniczyły w przeróżnych, ciekawych zajęciach, m.in.: artystycznych, ruchowych, aktorskich, zabawach na magicznym dywanie, z tablicą interaktywną, z j. angielskim oraz mogli odkrywać świat dzięki doświadczeniom, zajęciom przyrodniczym i komputerowym. Rodzice w tym czasie mogli skorzystać z konsultacji logopedycznych, dotyczących prawidłowej postawy, Psychologiczno-Pedagogicznych, jak również ze specjalistami pracującymi w szkole.