• MAM TALENT - wyniki konkursu

     • Dnia 19.04. odbył się konkurs „MAM TALENT”.

       

      Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałe występy i zaangażowanie. Każdy z Was pokazał niezwykły talent i sprawił, że to wydarzenie było niezapomniane. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji.

      III miejsce w konkursie zajęły ex aequo: Nadia Zajdel 7A, Maja Krzysztoszek, Hania Wiśniewska, Zuzia Kopczyk i Liliana Maćkowska z klasy 1B. 

      II miejsce przypadło ex aequo Adriannie Granek z klasy 6B, Ani Bundzie z 1A oraz Nadii Niemiec z 1A. 

      Natomiast zwycięzcami konkursu zostały Emilia Kijewska, Daria Levytska i Jagoda Dąbrowska z klasy 3A.

      W kategorii talentów plastycznych trzecie miejsce zajęła Natalia Kubisz z 2A, drugie miejsce przypadło Annie Khomyn z 4B, a pierwsze miejsce zdobyła Weronika Kryta z 5A.

      Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkich prezentacji i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji konkursu "MAM TALENT". Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

      Fotorelacja z konkursu już wkrótce 🙂 

     • DNI NAUKI 15.04. - 17.04.

     • Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VII do udziału w konkursie wiedzy na aplikacji kahoot. Konkurs jest częścią wydarzeń w ramach odbywających się w naszej szkole Dni Nauki. Zapraszamy do szkolnego wyzwania, które obudzi w Was chęć do pogłębiania wiedzy. Niech wygra najlepszy, a jak już wygra to otrzyma ocenę z wybranego przedmiotu matematyczno-przyrodniczego!

     • WIOSNA, ACH TO TY!

     • Dnia 05.04.2024r. odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3.

      „Wiosna, ach to TY!”

      Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe prezentacje. Oto wyniki konkursu:

      I miejsce zajęła Zuzia Kopczyk z klasy 1B.

      II miejsce przypadło Maksymilianowi Dryniakowi z klasy 3A.

      III miejsce ex aequo zdobyły Emilka Kijewska z klasy 3A i Milana Kulabukhova z klasy 1A.

      Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz wspaniałą interpretację wierszy o wiośnie. Dumni jesteśmy z Waszych umiejętności recytatorskich! Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

     • Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

     • Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to święto, które obchodzimy 2 kwietnia na pamiątkę urodzin H. Ch. Andersena. W tym roku hasło przewodnie brzmi „Przemierzaj morza na skrzydłach wyobraźni” (‘Cross the Seas on the Wing of your Imagination’). To okazja do propagowania czytelnictwa wśród najmłodszych. Pani Jola odwiedziła odział przedszkolny, świetlicę oraz klasy 1, 2, 3 i czytała opowiadania z książki Bajki dla dzieci. Rozmawiała z uczniami o tym skąd się biorą marzenia i co to jest wyobraźnia.

     • Dzień Św. Patryka w naszej szkole.

     • Dnia 18 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Patryka, a oto jak się w tym dniu bawiliśmy. Był to naprawdę fantastyczny dzień pełen radości i zabawy, podczas którego mogliśmy poznać i celebrować kulturę Irlandii w sposób autentyczny i zabawny. Jesteśmy pewni, że nasz Dzień Świętego Patryka zapadnie nam wszystkim w pamięci na długo!