• Mama, Matusia, Mateńka - wyróżnienie!

• Igor Fryżleiwcz z klasy 3A zdobył wyróżnienie.

Jak co roku w maju Miejskie Centrum Kultury organizuje miejski konkurs plastyczny o tematyce związanej z mamą. W tym roku temat brzmiał "A ja wolę swoją mamę". Uczniowie klasy 3 a na zajęciach artystycznych przygotowali swoje prace, a jedna z nich, zdaniem jury konkursowego, zasłużyła na specjalne wyróżnienie. Autorem pracy był Igor Fryżlewicz. To właśnie On dumny i zadowolony razem ze swoją mamą odbierał nagrodę. Igor gratulujemy.

• 20 lat w Unii Europejskiej

• W naszej szkole obchodziliśmy ważną rocznicę -  wstąpienie Polski do Unii Europejskiej!

Cała społeczność szkolna wyruszyła na pochód z flagami, które każda klasa przygotowała z ogromnym zaangażowaniem. Na placu św. Anny odśpiewaliśmy zarówno hymn Polski, jak i hymn Unii Europejskiej, podkreślając nasze przywiązanie do wartości europejskich. Była to naprawdę wzruszająca i patriotyczna chwila. 🇵🇱🇪🇺

• "Z Trójki na szóstkę - potyczki ortograficzne"

• Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

25 kwietnia w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Z Trójki na szóstkę! - potyczki ortograficzne". O tytuł Mistrza Ortografii walczyło czternastu uczniów z tyskich szkół wyłonionych w etapach szkolnych. A oto laureaci:

Mistrz Ortografii - Emilia Rewaj ze Szkoły Podstawowej nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Rafała Pomorskiego w Tychach

I Wicemistrz Ortografii - Magdalena Szpak z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. przy Zespole Szkół Muzycznych w Tychach im. Feliksa Rybickiego

II Wicemistrz Ortografii - Marta Dajcz ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Władysława Jagiełły w Tychach

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom kolejnych sukcesów!